شرکت نرم افزار Mango Technology Co.، Ltd یک شریک معتبر مایکروسافت (MCP) است ، به عنوان یک فروشنده برنده جایزه نرم افزار مورد علاقه خود ، هدف ما ارائه بهترین قیمت ها و اطمینان از یافتن بهترین محصول برای پاسخگویی به نیازهای شما است.

خانه
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
اخبار
خانه محصولاتسیستم نرم افزار رایانه ای

Enterprise Version مایکروسافت Project 2019 کلید استاندارد مجوز باز سریع به سرعت اجرا شود

Enterprise Version مایکروسافت Project 2019 کلید استاندارد مجوز باز سریع به سرعت اجرا شود

Enterprise Version Microsoft Project 2019 Standard Open License Key Quickly Execute
Enterprise Version Microsoft Project 2019 Standard Open License Key Quickly Execute Enterprise Version Microsoft Project 2019 Standard Open License Key Quickly Execute Enterprise Version Microsoft Project 2019 Standard Open License Key Quickly Execute Enterprise Version Microsoft Project 2019 Standard Open License Key Quickly Execute Enterprise Version Microsoft Project 2019 Standard Open License Key Quickly Execute

تصویر بزرگ :  Enterprise Version مایکروسافت Project 2019 کلید استاندارد مجوز باز سریع به سرعت اجرا شود بهترین قیمت

جزئیات محصول:

محل منبع: ایالات متحده آمریکا
نام تجاری: Microsoft
گواهی: Microsoft
شماره مدل: استاندارد پروژه 2019

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1piece
قیمت: please contact me
جزئیات بسته بندی: قطعه
زمان تحویل: 1-5 روز
شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram
قابلیت ارائه: 1000 قطعه در روز
توضیحات محصول جزئیات
تایپ کنید: سیستم عامل نوع نسخه: شرکت، پروژه
وضعیت محصولات: سهام
برجسته:

computer software download

,

systems and software

استاندارد Microsoft Project 2019 استاندارد

پروژه های خود را سازماندهی کنید!

*** این محصول به WINDOWS 10 *** احتیاج دارد

Microsoft Project به شما کمک می کند تا به سرعت شروع به کار کرده و پروژه ها را با سهولت اجرا کنید.
____________________

پروژه های خود را منظم و منظم نگه دارید

Project 2019 به شما کمک می کند تا پروژه های خود را با ابزارهایی که کار ساده ای را برای شروع ، برنامه ریزی سریع و تکمیل پروژه ها به موقع و بودجه انجام می دهید ، منظم و منظم نگه دارید. قالب های ساخته شده و ابزارهای برنامه ریزی آشنا به مدیران و تیم های پروژه کمک می کنند تا مولد باشند.

برنامه ریزی موثر پروژه

ویژگی های برنامه ریزی آشنا مانند نمودارهای Gantt و منوهای پیش نمایش pulldown به کاهش زمان آموزش و ساده کردن روند برنامه ریزی پروژه کمک می کند.
____________________

از چند جدول زمانی استفاده کنید
_____

به سرعت همه فعالیت های پروژه را مشاهده کنید ، از وظایف گرفته تا نقاط عطف آینده. جدول زمانی را برای نمایش داده های خاص سفارشی کنید و به راحتی آنها را با ذینفعان پروژه به اشتراک بگذارید.

پیشنهادات پروژه را ارزیابی کنید
_____

Microsoft Project به سازمان شما کمک می کند تا از طریق یک فرآیند استاندارد شده که موارد مفصل کسب و کار و منشور پروژه را برای بررسی به شما می دهد ، ایده های پروژه را از هر نقطه در سازمان ضبط و ارزیابی کند.

وظایف را بهینه کنید
_____

ابزارهای تجسمی به شما کمک می کنند تا درک کنید که وظایف با یکدیگر چه ارتباطی دارند. و با اجرای سناریوهایی که-اگر- می توانید از تکالیف وظیفه خود نهایت استفاده را ببرید. برجسته کردن مسیر کار در نمودارهای گانت به شما کمک می کند تا روابط در بین وظایف را درک کرده و مشخص کنید که مهمترین آنها برای موفقیت پروژه است.

سریع شروع کنید
_____

ساخته های داخلی و قالب های قابل تنظیم از بهترین روش های صنعت برای کمک به شما در شروع در مسیر درست استفاده می کنند — بنابراین نیازی به ایجاد برنامه های پروژه از ابتدا نیست.

مدیریت منابع

Microsoft Project سازمانها را قادر می سازد تا مدیریت بهره برداری از منابع را کنترل کنند ، تنگناها را زود تشخیص دهند ، نیازهای منابع را با دقت پیش بینی کنند و انتخاب پروژه و تحویل به موقع را بهبود بخشند.

درخواست منابع سیستماتیک

برای درخواست و قفل کردن منابع از منابع درگیر استفاده کنید ، بنابراین پروژه های شما همیشه به درستی کار می شوند.

مدیریت نمونه کارها

نمونه کارها و پروژه های خود را بهینه سازی کنید تا ابتکار عمل را بدست آورید و نتایج مورد نظر خود را بدست آورید. ادغام یکپارچه با Power BI تجزیه و تحلیل پیشرفته ای را ارائه می دهد و گزارش های داخلی همه را در همان صفحه نگه می دارد.
____________________

بهینه سازی نمونه کارها

مایکروسافت پروژه به تصمیم گیرندگان کمک می کند تا به راحتی مدل های مختلف سناریو های نمونه کارها را برای تعیین بهترین راهبرد استراتژیک با اندازه گیری وزن طرح های پیشنهادی علیه رانندگان مشاغل استراتژیک و در نظر گرفتن محدودیت های هزینه و منابع در یک سازمان ، انجام دهند.

ادغام یکپارچه BI

از ابزارهایی مانند Power BI Pro و Excel برای به دست آوردن بینش در پرتفوی استفاده کنید. بومی OData به شما امکان می دهد تا به سرعت داده های نمونه کارها را با سایر سیستم های خط تجاری (LOB) برای گزارش بیشتر جمع کنید.

همکاری

راه حل همکاری یکپارچه
____________________

اسکایپ برای تجارت
_____

با ابزارهایی مانند Skype for Business همکاری مؤثر کنید. تیم ها می توانند در برنامه های پروژه به اسکایپ دسترسی داشته باشند ، بنابراین نیازی به جابجایی بین برنامه ها نیست.

برنامه های اداری
_____

به راحتی اطلاعات پروژه را از Project کپی کرده و آن را در برنامه های Office مانند PowerPoint و Word قرار دهید.

یک درایو
_____

همچنین می توانید مصنوعات پروژه را در OneDrive ذخیره کنید.

توجه داشته باشید

  • Skype for Business به طور جداگانه فروخته می شود.
  • Office ، از جمله پاورپوینت و Word به طور جداگانه فروخته می شود

تجزیه و تحلیل منابع قوی

منابع را بین داده های استاندارد و پیش بینی استفاده پیش بینی شده مقایسه کنید. گزارش های داخلی به شما امکان می دهد پیشرفت و نظارت بر نگرانی ها را کنترل کنید.
____________________

نقشه های گرمای بصری

نحوه استفاده منابع از نقشه های گرمای ظرفیت را مشاهده کنید. برای بهینه سازی تکالیف ، سریعاً منابع مورد استفاده و کم مصرف را شناسایی کنید.

گزارش در زمان واقعی

موفقیت پروژه را بصری و پویا با استفاده از گزارش های خارج از جعبه از PPM Content Pack برای Power BI برای بصیرت سریع و پیگیری کردن دنبال کنید.

گزارشهای خارج از جعبه

گزارش ها را در سراسر سازمان خود به اشتراک بگذارید تا همه در همان صفحه نگه داشته شوند. گزارش ها شامل همه چیز از نمودارهای دفن شده تا مالی است.

اطلاعات تماس
Mango software Technology Co,Ltd

تماس با شخص: Sales Manager

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما